Dla przedsiębiorców

Windykacja, dochodzenie roszczeń i sprawy sądowe.

Radca Prawny Sandra Anna Warda w Gdańsku posiada bogate doświadczenie w zakresie dochodzenia roszczeń cywilnych, w tym w szczególności roszczeń pieniężnych. Obsługa prawna w zakresie windykacji należności obejmuje podjęcie próby polubownego zakończenia sporu, ewentualne negocjacje w celu dobrowolnego uregulowania długu,
a następnie zastępstwo w postępowaniu sądowym oraz aktywną reprezentację w postępowaniu egzekucyjnym.

Świadczymy pomoc prawną od zaistnienia sporu aż do jego rozwiązania. Analizujemy ryzyko procesowe i jego możliwe skutki. Doradzamy w zakresie zasadności zakończenia sporu na etapie przedsądowym. Przygotowujemy pisma procesowe oraz pomagamy w skompletowaniu niezbędnej dokumentacji. Zapewniamy reprezentację przed sądami powszechnymi, sądami administracyjnymi, Sądem Najwyższym oraz Naczelnym Sądem Administracyjnym.

Windykacja, dochodzenie roszczeń i sprawy sądowe

Dlaczego warto nas wybrać

Nasze atuty

Zaangażowanie

Angażujemy się w każdą powierzoną nam sprawę. Wnikliwie analizujemy powierzone dokumenty i przedstawiony stan faktyczny. Kiedy potrzeba, myślimy nieszablonowo i wychodzimy poza utarte schematy. Zgłębiamy odpowiednie przepisy, orzecznictwo i komentarze. Szukamy dla naszych klientów najlepszych rozwiązań i jesteśmy z nim na każdym etapie, nawet na etapie postępowania karnego.

Indywidualność

Każdą sprawę i każdego klienta traktujemy indywidualnie. Rozumiemy, że problem, który powierzają Państwo kancelarii jest istotną życiową sprawą. Słuchamy. Wiemy, że każdy klient ma inne potrzeby i – w ramach możliwości kancelarii – staramy się im sprostać. Dopasowujemy metody pracy do wymagań rynku tak, aby jak najszerzej mogli Państwo skorzystać z usług naszej kancelarii. Dlatego jesteśmy w stanie pomóc zarówno, jeśli chodzi o sporządzanie projektów umów, jak również, jeśli w grę wchodzi podział majątku wspólnego, albo zniesienie współwłasności, czy też po prostu - jeśli potrzeba porady prawnej.

Rzetelność

Dokładamy wszelkich starań, aby świadczone przez kancelarię usługi prawne były utrzymywane na najwyższym poziomie. Skrupulatnie badamy każdy problem u osób fizycznych, jak i firm. Systematycznie pogłębiamy naszą wiedzę, zarówno, jak chodzi o prawo pracy, jak i prawo rodzinne, czy prawo karne. Bierzemy udział w szkoleniach. W swojej pracy kierujemy się uczciwością i zasadami etyki, oferując kompleksowe doradztwo.

Szybko i sprawnie

Uzyskaj pomoc