Sandra Anna Warda

Radca Prawny - Gdańsk

Jestem radcą prawnym. Moim celem zawodowym jest pomoc w rozwiązywaniu problemów prawnych oraz zapewnienie, że działalność gospodarcza, którą prowadzą moi klienci jest zgodna z obowiązującymi przepisami prawnymi, 
a powierzone mi sprawy znajdą najlepsze możliwe rozwiązanie.

Sandra Warda

Znajdziesz mnie na:

Radca prawny Sandra Anna Warda

Jagoda Uzar

Radca Prawny

Ukończyła na Uniwersytecie Gdańskim jednolite studia magisterskie na kierunku prawo oraz licencjackie studia z zakresu gospodarki przestrzennej.

Doświadczenie zawodowe zdobywała w jednej ze znanych gdańskich kancelarii.

Zajmuje się szeroko rozumianym prawem cywilnym.

Tematem jej pracy magisterskiej były rozliczenia majątkowe między byłymi konkubentami.

Jagoda Uzar

Izabela Zieńkowska

Aplikantka adwokacka należąca do Pomorskiej Izby Adwokackiej w Gdańsku, absolwentka Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku i licznych kursów dla prawników w tym z zakresu technik negocjacyjnych oraz ochrony danych osobowych.

Doświadczona mediatorka umowna w sprawach rodzinnych, cywilnych i gospodarczych.

Wpisana na listę stałych mediatorów prowadzoną przez Prezesa Sądu Okręgowego w Gdańsku w zakresie mediacji rodzinnych i medycznych.

W okresie od 2021 r. do 2023 r. pełniła na mocy powołania obowiązki mediatora w Sądzie Polubownym przy Komisji Nadzoru Finansowego. Zawodowo również związana z sektorem medycznym. Autorka książki „Prawa i obowiązki Ratownika Medycznego podczas medycznych czynności ratunkowych” oraz monografii „Ryzyko zapaści Systemu Ochrony Zdrowia w obliczu pandemii SARS CoV-2/COVID19” w pracy zbiorowej „Państwo i prawo w czasach COVID-19” 

Izabela Zieńkowska

Alicja Stanek

Asystent radcy prawnego

Studentka studiów dziennych na kierunku prawo Wydziału Prawa i Administracji Wyższej Szkoły Administracji i Biznesu im E. Kwiatkowskiego w Gdyni.

Doświadczenie zawodowe zdobywa już od początku studiów, pracując w gdańskich i bydgoskich kancelariach prawnych. Z kancelarią współpracuje od 2023 roku.

Do powierzonych mi obowiązków podchodzę rzetelnie i wytrwale dążę do zamierzonego celu.

Jako ambitna studentka zdobywam doświadczenie w różnych dziedzinach prawa. Moją mocną stroną są sprawy z zakresu prawa rodzinnego, handlowego i szeroko pojętego prawa cywilnego.  

Alicja Stanek

Wykształcenie

✓  Okręgowa Izba Radców Prawnych w Gdańsku, 2013-2015

W latach 2013-2015 odbyłam aplikację radcowską przy OIRP
w Gdańsku. Po zakończeniu aplikacji, w 2016 roku, zdałam egzamin zawodowy z jedną z dziesięciu najlepszych wyników na roku. Obecnie jestem członkiem Okręgowej Izby Radców Prawnych w Gdańsku.
 

✓  Wyższa Szkoła Bankowa w Gdańsku, 2014-2015

Jestem absolwentem studiów podyplomowych na kierunku podatki i doradztwo podatkowe Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku.
Od początku swojej drogi zawodowej wiedziałam, że moim celem jest znajdowanie dla klientów najkorzystniejszych rozwiązań, także pod względem podatkowym, zaś obsługa prawna przedsiębiorców nieodłącznie związana jest z tą gałęzią prawa.
 
✓  Uniwersytet Gdański, 2007-2012
 
Ukończyłam prawo na Wydziale Prawa i Administracji
na  Uniwersytecie Gdańskim. Moja praca magisterska dotyczyła prawa cywilnego i traktowała o przewłaszczeniu na zabezpieczenie.
 
Biegle władam językiem angielskim, w tym angielskim prawniczym.

Doświadczenie

 Kancelaria Radcy Prawnego Sandra Anna Warda, 2015-obecnie

Od 2015 roku prowadzę własną działalność w zakresie usług prawnych. W ramach kancelarii zapewniamy obsługę prawną przedsiębiorców oraz wsparcie prawne osób indywidualnych.
Zaufało nam wielu przedsiębiorców z różnych dziedzin gospodarki, takich jak transport, obrót paliwami, medycyna, handel
czy edukacja.
 
Kancelaria Radców Prawnych w Warszawie – oddział w Gdańsku, 2015
 
W 2015 roku współpracowałam z jedną z najbardziej rozpoznawalnych Kancelarii Radców Prawnych w Warszawie
o zasięgu ogólnopolskim, współtworząc zespół jej gdańskiego oddziału. Dzięki temu doświadczeniu mogłam poznać, między innymi, funkcjonowanie i problematykę niektórych spółek Skarbu Państwa oraz zgłębić zagadnienia związane z infrastrukturą krytyczną.
 
Kancelaria Radców Prawnych w Gdańsku, 2012-2014
 
Pierwsze kroki w pracy zawodowej stawiałam w jednej
z największych kancelarii radcowskich na Pomorzu. Pod okiem doświadczonych prawników zdobyłam praktyczną wiedzę i wprawę, która stała się podstawą świadczonych przeze mnie usług prawnych.

Dlaczego warto nas wybrać

Nasze atuty

Zaangażowanie

Angażujemy się w każdą powierzoną nam sprawę. Wnikliwie analizujemy powierzone dokumenty i przedstawiony stan faktyczny. Kiedy potrzeba, myślimy nieszablonowo i wychodzimy poza utarte schematy. Zgłębiamy odpowiednie przepisy, orzecznictwo i komentarze. Szukamy dla naszych klientów najlepszych rozwiązań i jesteśmy z nim na każdym etapie, nawet na etapie postępowania karnego.

Indywidualność

Każdą sprawę i każdego klienta traktujemy indywidualnie. Rozumiemy, że problem, który powierzają Państwo kancelarii jest istotną życiową sprawą. Słuchamy. Wiemy, że każdy klient ma inne potrzeby i – w ramach możliwości kancelarii – staramy się im sprostać. Dopasowujemy metody pracy do wymagań rynku tak, aby jak najszerzej mogli Państwo skorzystać z usług naszej kancelarii. Dlatego jesteśmy w stanie pomóc zarówno, jeśli chodzi o sporządzanie projektów umów, jak również, jeśli w grę wchodzi podział majątku wspólnego, albo zniesienie współwłasności, czy też po prostu - jeśli potrzeba porady prawnej.

Rzetelność

Dokładamy wszelkich starań, aby świadczone przez kancelarię usługi prawne były utrzymywane na najwyższym poziomie. Skrupulatnie badamy każdy problem u osób fizycznych, jak i firm. Systematycznie pogłębiamy naszą wiedzę, zarówno, jak chodzi o prawo pracy, jak i prawo rodzinne, czy prawo karne. Bierzemy udział w szkoleniach. W swojej pracy kierujemy się uczciwością i zasadami etyki, oferując kompleksowe doradztwo.

Szybko i sprawnie

Uzyskaj pomoc