Sandra Anna Warda

Radca Prawny - Gdańsk

Jestem radcą prawnym. Moim celem zawodowym jest pomoc w rozwiązywaniu problemów prawnych oraz zapewnienie, że działalność gospodarcza, którą prowadzą moi klienci jest zgodna z obowiązującymi przepisami prawnymi, 
a powierzone mi sprawy znajdą najlepsze możliwe rozwiązanie.

Sandra Warda

Znajdziesz mnie na:

Radca prawny Sandra Anna Warda

Wykształcenie

✓  Okręgowa Izba Radców Prawnych w Gdańsku, 2013-2015

W latach 2013-2015 odbyłam aplikację radcowską przy OIRP
w Gdańsku. Po zakończeniu aplikacji, w 2016 roku, zdałam egzamin zawodowy z jedną z dziesięciu najlepszych wyników na roku. Obecnie jestem członkiem Okręgowej Izby Radców Prawnych w Gdańsku.
 

✓  Wyższa Szkoła Bankowa w Gdańsku, 2014-2015

Jestem absolwentem studiów podyplomowych na kierunku podatki i doradztwo podatkowe Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku.
Od początku swojej drogi zawodowej wiedziałam, że moim celem jest znajdowanie dla klientów najkorzystniejszych rozwiązań, także pod względem podatkowym, zaś obsługa prawna przedsiębiorców nieodłącznie związana jest z tą gałęzią prawa.
 
✓  Uniwersytet Gdański, 2007-2012
 
Ukończyłam prawo na Wydziale Prawa i Administracji
na  Uniwersytecie Gdańskim. Moja praca magisterska dotyczyła prawa cywilnego i traktowała o przewłaszczeniu na zabezpieczenie.
 
Biegle władam językiem angielskim, w tym angielskim prawniczym.

Doświadczenie

 Kancelaria Radcy Prawnego Sandra Anna Warda, 2015-obecnie

Od 2015 roku prowadzę własną działalność w zakresie usług prawnych. W ramach kancelarii zapewniamy obsługę prawną przedsiębiorców oraz wsparcie prawne osób indywidualnych.
Zaufało nam wielu przedsiębiorców z różnych dziedzin gospodarki, takich jak transport, obrót paliwami, medycyna, handel
czy edukacja.
 
Kancelaria Radców Prawnych w Warszawie – oddział w Gdańsku, 2015
 
W 2015 roku współpracowałam z jedną z najbardziej rozpoznawalnych Kancelarii Radców Prawnych w Warszawie
o zasięgu ogólnopolskim, współtworząc zespół jej gdańskiego oddziału. Dzięki temu doświadczeniu mogłam poznać, między innymi, funkcjonowanie i problematykę niektórych spółek Skarbu Państwa oraz zgłębić zagadnienia związane z infrastrukturą krytyczną.
 
Kancelaria Radców Prawnych w Gdańsku, 2012-2014
 
Pierwsze kroki w pracy zawodowej stawiałam w jednej
z największych kancelarii radcowskich na Pomorzu. Pod okiem doświadczonych prawników zdobyłam praktyczną wiedzę i wprawę, która stała się podstawą świadczonych przeze mnie usług prawnych.
Adwokat Monika Staniszewska

Monika Staniszewska

Adwokat

Adwokat Monika Staniszewska współpracę z kancelarią rozpoczęła od lipca 2022 r. W 2021 r. uzyskała wpis na listę adwokatów Pomorskiej Izby Adwokackiej w Gdańsku. Dotychczasowo zdobywała praktykę współpracując jako prawnik, a następnie aplikant adwokacki z trójmiejskimi kancelariami oraz organami wymiaru sprawiedliwości. Od grudnia 2021 r. rozpoczęła prowadzenie własnej działalności gospodarczej. Zaangażowana w świadczenie pomocy prawnej w ramach Poradnictwa w Punktach Nieodpłatnych Porad Prawnych. Posiada niemalże 5 letnie doświadczenie w obsłudze osób fizycznych, jednoosobowych działalności gospodarczych oraz spółek. Specjalizuje się w prawie cywilnym, w tym przede wszystkim w zakresie prawa spadkowego oraz prawa rodzinnego.

Dlaczego warto nas wybrać

Nasze atuty

Zaangażowanie

Angażujemy się w każdą powierzoną nam sprawę. Wnikliwie analizujemy powierzone dokumenty i przedstawiony stan faktyczny. Kiedy potrzeba, myślimy nieszablonowo i wychodzimy poza utarte schematy. Zgłębiamy odpowiednie przepisy, orzecznictwo i komentarze. Szukamy dla naszych klientów najlepszych rozwiązań i jesteśmy z nim na każdym etapie, nawet na etapie postępowania karnego.

Indywidualność

Każdą sprawę i każdego klienta traktujemy indywidualnie. Rozumiemy, że problem, który powierzają Państwo kancelarii jest istotną życiową sprawą. Słuchamy. Wiemy, że każdy klient ma inne potrzeby i – w ramach możliwości kancelarii – staramy się im sprostać. Dopasowujemy metody pracy do wymagań rynku tak, aby jak najszerzej mogli Państwo skorzystać z usług naszej kancelarii. Dlatego jesteśmy w stanie pomóc zarówno, jeśli chodzi o sporządzanie projektów umów, jak również, jeśli w grę wchodzi podział majątku wspólnego, albo zniesienie współwłasności, czy też po prostu - jeśli potrzeba porady prawnej.

Rzetelność

Dokładamy wszelkich starań, aby świadczone przez kancelarię usługi prawne były utrzymywane na najwyższym poziomie. Skrupulatnie badamy każdy problem u osób fizycznych, jak i firm. Systematycznie pogłębiamy naszą wiedzę, zarówno, jak chodzi o prawo pracy, jak i prawo rodzinne, czy prawo karne. Bierzemy udział w szkoleniach. W swojej pracy kierujemy się uczciwością i zasadami etyki, oferując kompleksowe doradztwo.

Szybko i sprawnie

Uzyskaj pomoc