Dla osób fizycznych

Prawo spadkowe

Kancelaria Radcy Prawnego Sandra Anna Warda w Gdańsku zapewnia kompleksową obsługę spraw z zakresu prawa spadkowego. Udzielamy porad prawnych, pomagamy w sporządzeniu ważnych testamentów, doradzamy
w sprawach sukcesji majątku, rozporządzenia majątkiem, wydziedziczenia, także w trybie zdalnym osobom przebywającym za granicą. Zapewniamy pomoc prawną w rozliczeniach spadków i darowizn przed organami podatkowymi.

W zakresie prawa spadkowego reprezentujemy klientów w postępowaniach sądowych. Kancelaria prowadzi w szczególności sprawy o:

  • nabycie spadku,
  • odrzucenie spadku,
  • zachowek,
  • dział spadku.
prawo spadkowe

Dlaczego warto nas wybrać

Nasze atuty

Zaangażowanie

Angażujemy się w każdą powierzoną nam sprawę. Wnikliwie analizujemy powierzone dokumenty i przedstawiony stan faktyczny. Kiedy potrzeba, myślimy nieszablonowo i wychodzimy poza utarte schematy. Zgłębiamy odpowiednie przepisy, orzecznictwo i komentarze. Szukamy dla naszych klientów najlepszych rozwiązań i jesteśmy z nim na każdym etapie, nawet na etapie postępowania karnego.

Indywidualność

Każdą sprawę i każdego klienta traktujemy indywidualnie. Rozumiemy, że problem, który powierzają Państwo kancelarii jest istotną życiową sprawą. Słuchamy. Wiemy, że każdy klient ma inne potrzeby i – w ramach możliwości kancelarii – staramy się im sprostać. Dopasowujemy metody pracy do wymagań rynku tak, aby jak najszerzej mogli Państwo skorzystać z usług naszej kancelarii. Dlatego jesteśmy w stanie pomóc zarówno, jeśli chodzi o sporządzanie projektów umów, jak również, jeśli w grę wchodzi podział majątku wspólnego, albo zniesienie współwłasności, czy też po prostu - jeśli potrzeba porady prawnej.

Rzetelność

Dokładamy wszelkich starań, aby świadczone przez kancelarię usługi prawne były utrzymywane na najwyższym poziomie. Skrupulatnie badamy każdy problem u osób fizycznych, jak i firm. Systematycznie pogłębiamy naszą wiedzę, zarówno, jak chodzi o prawo pracy, jak i prawo rodzinne, czy prawo karne. Bierzemy udział w szkoleniach. W swojej pracy kierujemy się uczciwością i zasadami etyki, oferując kompleksowe doradztwo.

Szybko i sprawnie

Uzyskaj pomoc