Dla osób fizycznych

Prawo rodzinne i opiekuńcze

Kancelaria Radcy Prawnego Sandra Anna Warda w Gdańsku zapewnia kompleksowe wsparcie w sprawach rodzinnych i opiekuńczych. Rozumiemy, że sprawy z zakresu prawa rodzinnego i opiekuńczego wiążą się ze znacznym emocjonalnym zaangażowaniem stron, dlatego do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie. Staramy się zapewnić każdemu klientowi poczucie bezpieczeństwa i pomagamy wybrać najlepsze rozwiązanie
w trudnych życiowych sytuacjach.

Oferujemy zarówno pomoc doraźną w postaci porad prawnych, jak
i kompleksową obsługę prawną poszczególnych spraw.

Kancelaria zapewnia reprezentację klientów w szczególności w sprawach o:

  • rozwód i separację,
  • podział majątku wspólnego,
  • alimenty, podwyższenie lub obniżenie alimentów,
  • ustalenie ojcostwa,
  • ustalenie kontaktów z dzieckiem strony,
  • ubezwłasnowolnienie częściowe i całkowite.
prawo rodzinne

Dlaczego warto nas wybrać

Nasze atuty

Zaangażowanie

Angażujemy się w każdą powierzoną nam sprawę. Wnikliwie analizujemy powierzone dokumenty i przedstawiony stan faktyczny. Kiedy potrzeba, myślimy nieszablonowo i wychodzimy poza utarte schematy. Zgłębiamy odpowiednie przepisy, orzecznictwo i komentarze. Szukamy dla naszych klientów najlepszych rozwiązań i jesteśmy z nim na każdym etapie, nawet na etapie postępowania karnego.

Indywidualność

Każdą sprawę i każdego klienta traktujemy indywidualnie. Rozumiemy, że problem, który powierzają Państwo kancelarii jest istotną życiową sprawą. Słuchamy. Wiemy, że każdy klient ma inne potrzeby i – w ramach możliwości kancelarii – staramy się im sprostać. Dopasowujemy metody pracy do wymagań rynku tak, aby jak najszerzej mogli Państwo skorzystać z usług naszej kancelarii. Dlatego jesteśmy w stanie pomóc zarówno, jeśli chodzi o sporządzanie projektów umów, jak również, jeśli w grę wchodzi podział majątku wspólnego, albo zniesienie współwłasności, czy też po prostu - jeśli potrzeba porady prawnej.

Rzetelność

Dokładamy wszelkich starań, aby świadczone przez kancelarię usługi prawne były utrzymywane na najwyższym poziomie. Skrupulatnie badamy każdy problem u osób fizycznych, jak i firm. Systematycznie pogłębiamy naszą wiedzę, zarówno, jak chodzi o prawo pracy, jak i prawo rodzinne, czy prawo karne. Bierzemy udział w szkoleniach. W swojej pracy kierujemy się uczciwością i zasadami etyki, oferując kompleksowe doradztwo.

Szybko i sprawnie

Uzyskaj pomoc