Dla przedsiębiorców

Prawo energetyczne

Prowadzenie postępowania przez Urzędem Regulacji Energetyki (URE) jest sformalizowane i może przysparzać wielu problemów. Poza złożeniem wniosku i skompletowaniem szeregu dokumentów, niejednokrotnie konieczne są dodatkowe dokumenty i wyjaśnienia. Bez pomocy profesjonalnego pełnomocnika, droga do udzielenia koncesji bywa skomplikowana i mozolna.

Kancelaria Radcy Prawnego Sandra Anna Warda z siedzibą w Gdańsku posiada bogate doświadczenie w obsłudze podmiotów z branży energetycznej, w tym branży paliwowej. Zapewniamy profesjonalną pomoc
i doradztwo w uzyskaniu koncesji na obrót paliwami ciekłymi (OPC), w tym:

  • analizę spełniania warunków udzielenia koncesji,
  • przygotowanie kompletnego wniosku o wydanie lub zmianę koncesji OPC,
  • pomoc w uzyskaniu i skompletowaniu załączników do wniosku,
  • reprezentację w postępowaniach przez Prezesem Urzędu Regulacji Energetyki oraz postępowaniach sądowych w wyniku odwołań od decyzji Prezesa URE, co obejmuje także bezpośredni kontakt URE
    z kancelarią.

Dlaczego warto nas wybrać

Nasze atuty

Zaangażowanie

Angażujemy się w każdą powierzoną nam sprawę. Wnikliwie analizujemy powierzone dokumenty i przedstawiony stan faktyczny. Kiedy potrzeba, myślimy nieszablonowo i wychodzimy poza utarte schematy. Zgłębiamy odpowiednie przepisy, orzecznictwo i komentarze. Szukamy dla naszych klientów najlepszych rozwiązań i jesteśmy z nim na każdym etapie, nawet na etapie postępowania karnego.

Indywidualność

Każdą sprawę i każdego klienta traktujemy indywidualnie. Rozumiemy, że problem, który powierzają Państwo kancelarii jest istotną życiową sprawą. Słuchamy. Wiemy, że każdy klient ma inne potrzeby i – w ramach możliwości kancelarii – staramy się im sprostać. Dopasowujemy metody pracy do wymagań rynku tak, aby jak najszerzej mogli Państwo skorzystać z usług naszej kancelarii. Dlatego jesteśmy w stanie pomóc zarówno, jeśli chodzi o sporządzanie projektów umów, jak również, jeśli w grę wchodzi podział majątku wspólnego, albo zniesienie współwłasności, czy też po prostu - jeśli potrzeba porady prawnej.

Rzetelność

Dokładamy wszelkich starań, aby świadczone przez kancelarię usługi prawne były utrzymywane na najwyższym poziomie. Skrupulatnie badamy każdy problem u osób fizycznych, jak i firm. Systematycznie pogłębiamy naszą wiedzę, zarówno, jak chodzi o prawo pracy, jak i prawo rodzinne, czy prawo karne. Bierzemy udział w szkoleniach. W swojej pracy kierujemy się uczciwością i zasadami etyki, oferując kompleksowe doradztwo.

Szybko i sprawnie

Uzyskaj pomoc