Dla przedsiębiorców

Prawo administracyjne i podatkowe

Prawo administracyjne jest jedną z najbardziej rozbudowanych
i zróżnicowanych gałęzi prawa. W codziennym życiu dotyka ono każdego: 
i przedsiębiorców i osoby nieprowadzące działalności gospodarczej. Niejednokrotnie, dla zapewnienia ochrony i realizacji uprawnień konieczna jest znajomość nie tylko powszechnie obowiązujących przepisów lecz także bogatego orzecznictwa. 

Kancelaria Radcy Prawnego Sandra Anna Warda w Gdańsku zapewnia reprezentację stron w postępowaniach administracyjnych przed organami
i instytucjami państwowymi oraz sądami administracyjnymi na wszystkich etapach postępowania, w szczególności zaś :

  • sporządzanie pism inicjujących postępowanie administracyjne oraz pism w toku postępowania,
  • reprezentacja stron w toku postępowania przed organami administracji publicznej i organami podatkowymi I i II instancji, wojewódzkimi sądami administracyjnymi i Naczelnym Sądem Administracyjnym,
  • zaskarżanie uchwał jednostek samorządu terytorialnego oraz aktów prawa miejscowego i innych aktów prawnych wydawanych przez terenowe organy administracji rządowej.
Prawo administracyjne i podatkowe

Dlaczego warto nas wybrać

Nasze atuty

Zaangażowanie

Angażujemy się w każdą powierzoną nam sprawę. Wnikliwie analizujemy powierzone dokumenty i przedstawiony stan faktyczny. Kiedy potrzeba, myślimy nieszablonowo i wychodzimy poza utarte schematy. Zgłębiamy odpowiednie przepisy, orzecznictwo i komentarze. Szukamy dla naszych klientów najlepszych rozwiązań i jesteśmy z nim na każdym etapie, nawet na etapie postępowania karnego.

Indywidualność

Każdą sprawę i każdego klienta traktujemy indywidualnie. Rozumiemy, że problem, który powierzają Państwo kancelarii jest istotną życiową sprawą. Słuchamy. Wiemy, że każdy klient ma inne potrzeby i – w ramach możliwości kancelarii – staramy się im sprostać. Dopasowujemy metody pracy do wymagań rynku tak, aby jak najszerzej mogli Państwo skorzystać z usług naszej kancelarii. Dlatego jesteśmy w stanie pomóc zarówno, jeśli chodzi o sporządzanie projektów umów, jak również, jeśli w grę wchodzi podział majątku wspólnego, albo zniesienie współwłasności, czy też po prostu - jeśli potrzeba porady prawnej.

Rzetelność

Dokładamy wszelkich starań, aby świadczone przez kancelarię usługi prawne były utrzymywane na najwyższym poziomie. Skrupulatnie badamy każdy problem u osób fizycznych, jak i firm. Systematycznie pogłębiamy naszą wiedzę, zarówno, jak chodzi o prawo pracy, jak i prawo rodzinne, czy prawo karne. Bierzemy udział w szkoleniach. W swojej pracy kierujemy się uczciwością i zasadami etyki, oferując kompleksowe doradztwo.

Szybko i sprawnie

Uzyskaj pomoc