Dla przedsiębiorców

System monitorowania przewozu towarów

Kancelaria Radcy Prawnego Sandra Anna Warda z siedzibą w Gdańsku prowadzi postępowania przed organami administracji skarbowej oraz sądami administracyjnymi z zakresu ustawy o systemie monitorowania drogowego i kolejowego przewozu towarów oraz obrotu paliwami opałowymi.

Oferujemy także szkolenia personelu w zakresie wprowadzenia systemu SENT w przedsiębiorstwie, wprowadzenia obrotu olejem opałowym oraz zapoznania pracowników z najnowszymi zmianami w systemie monitorowania przewozów.

System monitorowania przewozu towarów

Dlaczego warto nas wybrać

Nasze atuty

Zaangażowanie

Angażujemy się w każdą powierzoną nam sprawę. Wnikliwie analizujemy powierzone dokumenty i przedstawiony stan faktyczny. Kiedy potrzeba, myślimy nieszablonowo i wychodzimy poza utarte schematy. Zgłębiamy odpowiednie przepisy, orzecznictwo
i komentarze. Szukamy dla naszych klientów najlepszych rozwiązań.

Indywidualność

Każdą sprawę i każdego klienta traktujemy indywidualnie. Rozumiemy, że problem, który powierzają Państwo kancelarii jest istotną życiową sprawą. Słuchamy. Wiemy, że każdy klient ma inne potrzeby
i – w ramach możliwości kancelarii – staramy się im sprostać. Dopasowujemy metody pracy do wymagań rynku tak, aby jak najszerzej mogli Państwo skorzystać z usług naszej kancelarii.

Rzetelność

Dokładamy wszelkich starań, aby świadczone przez kancelarię usługi prawne były utrzymywane na najwyższym poziomie. Skrupulatnie badamy każdy problem. Systematycznie pogłębiamy naszą wiedzę. Bierzemy udział w szkoleniach. W swojej pracy kierujemy się uczciwością i zasadami etyki.

Szybko i sprawnie

Uzyskaj pomoc