Dla przedsiębiorców

Bieżąca osługa prawna

Prowadzenie działalności gospodarczej wiąże się z koniecznością stałego dostosowywania jej do aktualnych przepisów. Na każdym kroku przedsiębiorcy stawiają czoła problemom natury prawnej, a ich błędy
lub niewiedza mogą skutkować odpowiedzialnością finansową, cywilną
lub nawet karną. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, przygotowaliśmy ofertę stałej obsługi prawnej. W ramach stałej obsługi prawnej Kancelaria Radcy Prawnego Sandra Anna Warda z siedzibą
w Gdańsku zapewnia między innymi doradztwo i konsultacje, przygotowywanie i opiniowanie umów, sporządzanie dokumentów korporacyjnych, opinii prawnych, obsługę i windykację należności, ale także zastępstwo procesowe we wszystkich rodzajach spraw, czy reprezentację przed organami administracji.

Bieżąca obsługa prawna

Dlaczego warto nas wybrać

Nasze atuty

Zaangażowanie

Angażujemy się w każdą powierzoną nam sprawę. Wnikliwie analizujemy powierzone dokumenty i przedstawiony stan faktyczny. Kiedy potrzeba, myślimy nieszablonowo i wychodzimy poza utarte schematy. Zgłębiamy odpowiednie przepisy, orzecznictwo i komentarze. Szukamy dla naszych klientów najlepszych rozwiązań i jesteśmy z nim na każdym etapie, nawet na etapie postępowania karnego.

Indywidualność

Każdą sprawę i każdego klienta traktujemy indywidualnie. Rozumiemy, że problem, który powierzają Państwo kancelarii jest istotną życiową sprawą. Słuchamy. Wiemy, że każdy klient ma inne potrzeby i – w ramach możliwości kancelarii – staramy się im sprostać. Dopasowujemy metody pracy do wymagań rynku tak, aby jak najszerzej mogli Państwo skorzystać z usług naszej kancelarii. Dlatego jesteśmy w stanie pomóc zarówno, jeśli chodzi o sporządzanie projektów umów, jak również, jeśli w grę wchodzi podział majątku wspólnego, albo zniesienie współwłasności, czy też po prostu - jeśli potrzeba porady prawnej.

Rzetelność

Dokładamy wszelkich starań, aby świadczone przez kancelarię usługi prawne były utrzymywane na najwyższym poziomie. Skrupulatnie badamy każdy problem u osób fizycznych, jak i firm. Systematycznie pogłębiamy naszą wiedzę, zarówno, jak chodzi o prawo pracy, jak i prawo rodzinne, czy prawo karne. Bierzemy udział w szkoleniach. W swojej pracy kierujemy się uczciwością i zasadami etyki, oferując kompleksowe doradztwo.

Szybko i sprawnie

Uzyskaj pomoc